ERIKA FEČOVÁ BAND
Spolupracovala s muzikanty -Sie kooperierte mit musikern: Brockett Parsons, George “Spanky” McCurdy, Frank McComb, Bobby Sparks

ERIKA FEČOVÁ BAND

SOUL, R&B, POP

Erika Fecova Band - Soulsängerin

Erika Fečová ist eine Soulsängerin, die früher hauptsächlich von der Band Navigators bekannt war. Vor einigen Jahren veröffentlichte sie ihr zweites Studioalbum "Go For It", auf dem sie mit Musikern von Lady Gaga und dem amerikanischen Soul-Sänger Frank McComb zusammenarbeitete. Im Repertoire finden Sie neben Original-Songs auch bekannte "Coverversionen", die Sie mit der gesamten Band mitsingen können. Eine energiegeladene und großartige Seele und R & B mit ein bisschen Jazz und Funk, genau darauf können Sie sich freuen.

Erika Fečová  Band

narodila se v Praze do rodiny plné muzikantů. Ve čtyřech letech začala tancovat ve folklorním souboru RAIDŽ pod vedením dědečka Jožky Feča. Jako malá si to neuvědomila, ale tento okamžik ovlivnil její hudební život. V 9ti letech, začala navštěvovat soukromé hodiny klavíru u paní profesorky Jarmily Janatové. I přesto že hra na klavír pro ni byla dobrá zkušenost, zpěv jí dělal daleko větší radost, rozhodla se tedy věnovat zpěvu.Začala chodit na soukromé hodiny k paní profesorce Lídě Nopové. V tu dobu s její babičkou Olgou Fečovou založily hudební kroužek her a nápadů aneb Čhavorikani Luma v překladu Dětský svět, kde měla první veřejné vystoupení. Ve 13ti letech přestoupila na hodiny zpěvu k paní profesorce Evě Svobodové, která jí připravila na přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř, kde uspěla. V 15ti letech tedy nastoupila ke studiu Populárního zpěvu již ke zmiňované Evě Svobodové, kde úspěšně zakončila studium absolutoriem.Při studiu měla možnost spolupracovat s muzikanty jako například: Karel Růžička, Jiří Nedoma, Ondrej Krajňák, Filip Gondolán. Na samotné natáčení desky si přizvala zahraniční hosty, současného pianistu Lady Gaga Brocketta Parsons a bubeníka George "Spanky" McCurdyho a soulový zpěvák Frank McCombo., kteří se v ČR poprvé objevili v rámci turné s Lady Gaga. Tito dva výjimeční hudebnici jsou spojeni i s dalšími světově známými hudebními projekty a celebritami jako např. Puff Daddy, Erykah Badu, Jill Scott, Justin Timberlake, Queen Latifah, Backstreet Boys a dalšími.Kapely, ve kterých působila a působí:
2003 - FELIX FUSSION
2004 - ALL FOOLS DAYS
2005 - 2011 - CONNECTION, NAVIGATORS
2011 - SÓLOVÝ PROJEKTDISKOGRAFIE :
CONNECTION - 1ST TIME
NAVIGATORS - SKY TRAVELLING, MY PLACE
ERIKA FEČOVÁ - THE STORIES :
MADFINGER
U-PRAG
PUB ANIMALS
RICHARD MORTON
OLIVER LOWE
ZUZANA LAPČÍKOVÁ
BEATBURGER BAND
KOLIB
NATURAL HABITZ

ERIKA FEČOVÁ BAND

                                  SOUL, R&B, POP

OBSAZENÍ - Musikbesetzung:

  • ZPĚV -Singen
  • BASOVÁ KYTARA - Bassgitarre
  • ELEKTRICKÁ KYTARA - E-Gitarre
  • BICÍ - Schlaginstrumente
  • ELEKTRICKÉ PIANO,SYNTEZITÁTOR
  • SAXOFON - Saxophon
  • TRUMPETA -Trompete
  • TROMBON - Posaune
  • VOKÁLY 3X - Vocals